Oficjalna Strona OPS Chocianów
Poniedziałek - Piątek 7:30 - 15:30

891,85

km2, square

weather

1170

year of foundation

1,745,550

population

Recent news

More news

Latest from the Governor:

Diagnoza potrzeb w związku z planowanym przystąpieniem do programu

Admin
Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej – edycja 2022

Informujemy, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Chocianowie zawarł porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim w zakresie prowadzenia wspólnych przedsięwzięć badawczo-rozwojowych, popularyzujących wiedzę i dydaktycznych.

Admin
Zrozumieć seniora

Ośrodek Pomocy Społecznej w Chocianowie w związku z ogłoszonym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programem „ Opieka wytchnieniowa”

Admin
Opieka wytchnieniowa – edycja 2022

popular news

Opieka wytchnieniowa – edycja 2022
Opieka wytchnieniowa – edycja 2022

Ośrodek Pomocy Społecznej w Chocianowie w związku z ogłoszonym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Programem „ Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022 realizowanym w ramach Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych prosi o kontakt osoby spełniające następujące kryteria ogłoszone w programie i zainteresowane uzyskaniem wsparcia.

read more
SKŁADANIE WNIOSKÓW NA NOWY OKRES ZASIŁKOWY

SKŁADANIE WNIOSKÓW NA NOWY OKRES ZASIŁKOWY

Od 2 sierpnia 2021 r. w Dziale Świadczeń Rodzinnych Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie przy ul. Bolka I Świdnickiego 9-13, będą przyjmowane wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami oraz o ustalenie prawa do świadczeń z funduszu alimentacyjnego w formie papierowej.

Read more

culture news

Odbiór artykułów spożywczych ze sklepu “BIEDRONKA”
Odbiór artykułów spożywczych ze sklepu “BIEDRONKA”

Informujemy, że od jutra, tj. 18 czerwca 2020 r. wznawiamy odbiór artykułów spożywczych o kończącym się terminie przydatności ze sklepu “BIEDRONKA” w Chocianowie.

find us in socials

Welcome to Your Opportunity to Reinvent the World!